Karta członkowska (One United)

One United to nic innego jak karta kibica. Cena uzależniona jest od wieku posiadacza. One United dla osoby w wieku 18-65 lat to 32 funty w wersji z paczką, 20 w wersji Lite, dla dziecka (poniżej 16 lat) to 22 funty z paczką, 15 w wersji Lite, dzieci w wieku 16-17 lat a także dorośli w wieku 65+ za pełną paczkę zapłacą 27 funtów, w wersji Lite 18. Do wersji z paczką należy także doliczyć 5 funtów za przesyłkę do Polski (ceny aktualne na 24/02/2018)

Różnica w cenie wynika z tego, co dostaniemy. W wersji z paczką, poza karta OneUnited, dostajemy także kilka gadżetów od klubu. Zawartość paczek w sezonie 2017/2018 możecie zobaczyć tu : http://twii.edgeboss.net/download/twii/manutd/MEM095_MembershipPackGIFforTicketAlert.mp4.

Decydując się na wersję Lite zapłacimy nieco mniej, natomiast poza kartą OneUnited nie otrzymamy gadżetów widocznych na wideo.

Karta One United staje się naszym biletem na mecz. Po zakupie biletu jest on kodowany na kartę, którą należy zeskanować podczas wejścia na mecz. W związku z tym zazwyczaj jedno OU to możliwość zakupu jednego biletu. Ale nie martwcie się! Jeśli zależy Wam by dostać papierowy bilet na pamiątkę wystarczy po meczu podejść do Ticket Office, które ulokowane jest koło Old Trafford i poprosić o wydrukowanie biletu. Ticket Office otwarte do godziny po meczu.

Poza możliwością zakupu biletów na mecz ze zniżką w wysokości 5 funtów, One United daje nam także 50% zniżki na bilet na zwiedzanie muzeum i stadionu a także 10% zniżki w klubowym sklepie na Old Trafford i online.

Co roku karta ważna jest do 31 maja.

Pełne One United jest także wliczone w składce członkowskiej MUSC Poland.

Opracowanie: Agnieszka Kozłowska (MUSC Poland)

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]