Lazio Rzym wysłucha propozycji angielskich klubów za serbskiego pomocnika, którego wartość szacuje się na 100 milionów funtów. Jednym z zainteresowanych ma być właśnie Manchester United
Włoski klub zdecydował się raz na zawsze rozwiązać sytuację Sergeja Milinkovicia-Savicia. Igli Tare, dyrektor sportowy Lazio, zdaniem włoskich mediów ma przebywać w Londynie, aby wysłuchać propozycji za 24-latka, które trafiają do niego z angielskich klubów.
Na transfer Serba ma w szczególności naciskać Manchester United, który ma przeprowadzić prawdziwą rewolucję w swojej linii pomocy. Misja dyrektora sportowego „Biancocelesti” nie będzie łatwa, ponieważ jej prezes, Claudio Lotito chce jak najlepiej wykorzystać tę operację.
Rok temu poprosił o 120 milionów funtów, dziś chciałby otrzymać za swojego zawodnika 100 milionów funtów, ale prawdopodobnie będzie musiał zadowolić się 80 milionami funtów, po sezonie dalekim od ekscytującego dla swojego 24-latka. Lotito wie bardzo dobrze, że Milinković-Savić nie chce zostać w klubie. Zawodnik już sprzedał swoje mieszkanie w Rzymie.
Ole-Gunnar Solskjaer chce, aby jego zespół powstał jak najszybciej, również dlatego, że pojawia się kolejny kandydat do zastąpienia Francuza, czyli Milinković-Savić, a klub dalej nie wie co stanie się z samym Pogbą. Norweg niepokoi się ciągłymi doniesieniami transferowymi, które nic nie wnoszą, chciałby mieć już skompletowaną kadrę, aby skupić się tylko i wyłącznie na przygotowaniach do sezonu.
Jeśli Serb wyląduje w Premier League, zaboli to Real Madryt, który chce przeznaczyć na tego zawodnika 80 milinów funtów. Paul Pogba może wylądować w Madrycie, ale „Czerwone Diabły” chcą tylko gotówkę bez zawodników do wymiany, co automatycznie stawia Real Madryt na straconej pozycji.
Dyskusja